Kaliteli hizmet

Kaliteli Hizmet

Son teknoloji sistemlerle avrupa standartlarını aratmayacak kalitede hijyenik profesyonel temizlik hizmetleri vermekteyiz..

Temizlik İhtiyaç

Temizlik İhtiyaç

Temizlik haytımızın her anında / zamanında ve başlıca olmazsa olmazlardan biri olan genel ve en önemli ihtiyaçlarımızdan biridir...

Profesyonel Kadro

Profesyonel Kadro

Yılların vermiş olduğu deneyim ve bilgi birikimimiz ile her zaman profesyonel kadro ile hizmet vermeyi hedef yapmışızdır.

KALİTE VE HİJYEN

"%100 Memnuniyet Garantisi ile Hizmet"

UÇANLAR TEMİZLİK

Sektörün Öncüsü

Uçanlar Temizlik yapmış olduğu kaliteli hizmeti ve sektörde öncü oluşu ile markalaşmış seçkin bir temizlik şirketidir. Müşteri memnuniyetini kendine prensip edinmiş olan firmamız bu prensibi sayesinde büyüdükçe büyümüş ve marka değeri olan bir şirket haline gelmiştir.

Uçanlar Temizlik tüm kalite belgelerine sahiptir.

DEVAMI

BASINDA BİZ

  • Uçanlar Temizlik İzmir'in kalite sözcüsü

    Öyleyse Sektöründeki yenilikleri iyi takip eden, mutlaka bir yerden başlamayı bilen, işinde sebatlı olan, işine düşünce katarak küçük farklar yaratan insanlar, kurumlar büyük yol alırlar. UÇANLAR sektöründe işte bunu başardı.

  • Temizliğin öncü, kurumsal adı: Uçanlar Temizlik

    Ev, daire,büro, fabrika temizliği, dış cephe, cam temizliği, koltuk yıkama, fabrikalara, camilere periyodik temizleme ve iş gücü temin etme konularının başarılı ismi UÇANLAR TEMİZLİK HİZMETLERİ firması ile tanıştık. Önce işimizi yaptırdık.

REFERANSLARIMIZ